Registrace

Podrobný návod jak zaregistrovat PayPal účet. Krok za krokem.

Peníze´

Jak založit PayPal účet?

Registrace na PayPal účtu je jednoduchá.

Zahájíte ji na stránce PayPal.com.

  1. Zde použijete volbu Sign Up nebo Sign Up Now!
  2. Následuje volba typu účtu. Vybrat si můžete z 3 možností Personal, Premier a Business Account. Na stejné stránce zvolíte zemi, ve které žijete. (například Czech Rebublic) Pokračujte kliknutím na Continue.
  3. Na další stránce vyplníte osobní informace - křestní jméno, příjmení, adresu (Address1 - ulice a číslo popisné, City - město, State/Province/Region - nevyplňujete, Postal Code - PSČ), občanství, telefonní číslo, e-mail adresu, heslo, bezpečnostní otázku a odpověď na ní. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Zatržením políčka Yes odsouhlasíte User Agreement a Privacy Policy. Pak zbývá vložit do prázdného políčka pod ním zodrazené znaky a kliknout na Sign Up.
  4. Na e-mail adresu, krerou jste uvedli v registračním formuláři vám přijde mail s názvem Activate Your PayPal Account. V něm naleznete odkaz, které použijete (kliknout nebo vložit do prohlížeče) pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy. Tím je registrace hotova.

Přidání platební karty

Po zaregistrování je vhodné vložit informace o vaší platební kartě.

Musí se jednat o embossovanou kartu (s reliéfním písmem) a samozřejmě musí mít povoleny transakce v prostředí internetu. Akceptovány jsou karty Visa Classic, Mastercard a American Express.

Požadovány jsou tyto informace o kartě:

  • typ karty (VISA, MasterCard/EuroCard)
  • číslo karty
  • verifikační kód - tři poslední čísla na zadní straně karty - tam kde se podepisujete
  • platnost karty

Poté následuje ověření (verifikace). PayPal z karty zúčtuje 1,5 €. Součástí zúčtovací informace je také speciální kód, který se objeví ve vyúčtování a který je nutné následně zadat v nastaveních PayPal účtu. Tato verifikace je ochranou před zneužitím platebních karet. V praxi to znamená, že uživatel který nemá elektronický přístup k informacím o blokacích (např. internetbanking u eBanky), bude muset počkat, až přijde papírový výpis. Stržená částka poté bude připsána na PayPal účet.

peníze.org › › › internetové platební systémy › › › PayPal › › › návod na registraci

Pořiďte si mezinárodní účet zdarma - a vydělávejte s ním.

MoneyBookers

PayPal


registrace

K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.