Novinky

z oblasti internetových platebních systémů.

Peníze´

Aktuality

Moneybookers.com v češtině

20.prosinec 2006

Platební kanál Moneybookers zaslal členům z České republiky oznámení o spuštění služby v českém jazyce. Počin může napomoci rozšíření internetových peněženek na místním trhu daleko více než v případě PayPalu, který českou lokalizaci prozatím nenabízí, přetože nedávno na Českou republiku rozšířil svoji činnost v plném rozsahu.

Překlad prozatím obsahuje chyby, ale tyto budou pravděpodobně brzo opraveny. Jde nejvíc o nesprávné skloňování a překlepy. Otázkou je jestli uživatelé z ČR tento vztřícný krok přijmou vzhledem k výši poplatků v systému.

PayPal příjem plateb pro uživatele v ČR konečně spuštěn

6.říjen 2006

Tato dobrá správa je zásadní událost pro český internet. Je faktem, že pokud vám nejsou drobné podvůdky cizí, pak šlo příjmat platby na PayPal učet i dříve, ovšem podstupovali jste riziko zablokování účtu.

PayPal odklad příjmání plateb pro uživatele v ČR

15.září 2006

Přestože PayPal stanovil 14.září termínem pro rozšíření služeb pro české zákazníky, tak stále není možné platby v ČR příjmat. Žádný další termín stanoven nebyl.

PayPal se otevírá českým obchodníkům

30.srpen 2006

Internetový platební systém PayPal oznámil, že jeho prostřednictvím budou čeští uživatelé moci od 14. září nejen platit, ale platby také přijímat.

Uživatelé z ČR budou moci využívat PayPal neomezeně

srpen 2006

Registrovaným uživatelům služby PayPal z České republiky, Polska, Maďarska a Thajska bude umožněno přijímat platby na své účty a převádět je na svůj domácí bankovní účet. Nyní bylo možné platby do ciziny z domácího účtu jen odesílat. Uživatelské rozhraní v češtině bohužel stále nebude k dispozici. Změnu uvítají především uživatelé aukčního serveru eBay.com

Pořiďte si mezinárodní účet zdarma - a vydělávejte s ním.

MoneyBookers

K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.

PayPal


registrace