Raiffeisenbank

Informace o Raiffeisen bance

Peníze´

Raiffeisenbank a. s.

Adresa: Olbrachtova 2006/9, 14021 Praha 4

IČO: 49240901

BANIS: 5500; Znakový kód: RZBC

zelená linka: 800 900 900

www.rb.cz alternativně lze použít také adresu www.raiffeisenbank.cz: Nabízí komplexní bankovní služby, poradenství, širokou nabídku úvěrových produktů pro drobné klienty i podnikatele.

Raiffeisenbank je součástí skupiny RZB Group a dceřinou společností Raiffeisen International Bank-Holding AG. Raiffeisen International je konsolidovanou dceřinou společností vídeňské Raiffeisen Zentralbank Österreich. Skupina poskytuje finanční služby již více než 140 let. Finanční skupinu Raiffeisen v České republice tvoří také Raiffeisen stavební spořitelna, UNIQA pojišťovna, Raiffeisen Leasing a Raiffeisen Leasing Real Estate.

Raiffeisenbank a.s. je v České republice významným bankovním ústavem, který nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele.

V roce 2005 měla banka v ČR 49 rovnoměrně rozmístěných obchodních míst, zaměstnávala víc než 1100 pracovníků. Celková aktiva vzrostla na 76 miliard korun.

Emblémem a ochrannou známkou skupiny je zajímavý architektonický prvek - dvě zkřížené koňské hlavy, který po staletí zdobí štíty mnoha evropských budov. Tento znak je symbolem ochrany rodin shromážděných pod jednou střechou před zlem a ohrožením.

Banka má pro české poměry hůře zapamatovatelný název, a lidé si jej často upravují po svém například Raifaisen, Raifeisen, Raiffaisen nebo Reiffeisen.

K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.