Raiffeisen stavební spořitelna

Informace o Raiffeisen stavební spořitelně

Peníze´

Raiffeisen stavební spořitelna a. s.

Adresa: Koněvova 2747/99, 130 45 Praha 3 - Žižkov

IČO: 49241257

BANIS: 7950; Znakový kód: ARSS

zelená linka: 800 112 211

www.rsts.cz: stavební spoření a různé druhy úvěrů. Na stránkách lze nalézt kvalitně zpracované informace o stavebním spoření.

Raiffeisen stavební spořitelna patří od března 1998 k finanční skupině Raiffeisen v České republice kterou tvoří Raiffeisenbank, Raiffeisen stavební spořitelna, UNIQA pojišťovna, Raiffeisen Leasing a Raiffeisen Leasing Real Estate. Do 1998 roku používala název AR stavební spořitelna a.s., které byla licence udělena 30.července 1993 a v té době ji mimo jiné vlastnila také Agrobanka Praha a.s.

RSTS se deklaruje jako dynamická, efektivní společnost s klientským přístupem s cílem poradit a vždy podat pomocnou ruku každému klientovi při řešení otázky bydlení.

Raifeisen klade velký důraz na bezpečnost vkladů.

Mezi zajímavé služby patří:

  • Přístup k účtu přes Internet- tzv. Specialistův Internetový Servis - modelování stavebního spoření - prohlížení parametrů smluv a pohybů plateb na účtech
  • Přístup mobilním telefonem - tzv. Specialistův Mobilní Servis - poskytování informací o stavebním spoření prostřednictvím krátkých textových zpráv SMS - služba je poskytována zdarma


K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.