PPF banka

Informace o PPF bance

Peníze´

PPF banka a.s.

Adresa: Evropská 2690/17, 160 41, Praha 6

IČO: 47116129

BANIS: 6000; Znakový kód: PMBA

zelené linky: nezjištěno

www.ppfbanka.cz: finančních a poradenské služby především finančním institucím, korporátním klientům a subjektům komunální sféry.

PPF banka a.s. je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF, která je největším českým privátním finančním uskupením. Strategickými investicemi skupiny PPF jsou Česká pojišťovna a Home Credit. Uskupení působí také na Slovensku a v Ruské federaci.

Do 1.9.2004 byl používán název První městská banka.(od 31.ledna 1995 do 1.září 2004 - ROYAL BANKA CS). Nový název vznikl na základě převzetí finanční skupinou PPF. První městská banka se zaměřovala hlavně na komunální klientelu. Po vztupu PPF se zaměření banky rozšířilo o služby pro podnikovou klientelu a investiční služby, hlavně o obchodování s finančními instrumenty na českých a mezinárodních trzích. Banka je mimo jiné pověřena výkonem centrální banky pro skupinu PPF.

Přeztože hlavní zaměření PPF banky nesměřuje k občanům, tak je zde možné otevřít také běžný účet s homebankingem zdarma. Výhodou tohoto účtu, který se nazývá GAMA jsou minimální náklady na používání služeb. Bohužel v ČR má banka jedinou pobočku, takže složitější záležitosti je nutné vyřizovat v Praze. Platební karty jsou vydávány prostřednictvím ČSOB.K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.