IC Banka

Informace o IC Bance

Peníze´

IC Banka, a. s.

Adresa: Palackého 1, P.O.Box 834, 111 21 Praha 1

IČO: 47116102

BANIS: 6100; Znakový kód: ICBN

zelená linka: nezjištěno

www.icbanka.cz: bankovní služby pro firemní i soukromou klientelu, uložení klientských prostředků a jejich zhodnocení úrokovými sazbami, finanční operace rychlé a spolehlivé, komerční úvěry s individuálním přístupem ke každému klientovi.

IC Banka zahájila svoji činnost v ČR v roce 1994, přičemž licence jí byla udělana již 5.listopadu 1992. Je univerzální komerční bankou s rozhodujícím podílem zahraničního kapitálu.

Jde o malou soukromou banku s kapitálem malajské fyzické osoby a s minoritním podílem JUDr. Mariána Čalfy (7%). V České republice má pobočky v Praze a v Hradci Králové. Nabízí vedení účtu za 30 Kč měsíčně. Poplaskový systém je zde jednoduchý. Příkazy k úhradě se musí zadávat osobně nebo faxem, případně poštou. Internetbanking tady nehledejte. Její bankovní karty vydává ČSOB a jejich ceny jsou shodné. Banku je vhodná pro klienty, kteří rádi pracují s hotovostí, protože vklady i výběry v Kč a cizích měnách jsou do určité výše pro klienty poskytovány zdarma. Také je vhodná pro zahraniční platby. Příchozí platby jsou zdarma, pokud je účet vedený v shodné měně.

Banka deklaruje prosazování politiky nízkých poplatků ve vztahu ke svým klientům.K pozornosti


Tady může být váš odkaz, vaše reklama. V případě zájmu mne kontaktujte.